Hugo wint snelschaakkampioenschap!

Het prestigieuze snelschaakkampioenschap van SV Paul Keres is gewonnen door Hugo ten Hertog! Hij begon de finale met een nul, maar daarna kwamen er alleen nog volle punten. Tweede werd gastspeler Floris, die door een sterke finish Xander en Lars nog inhaalde. De poule was sterk bezet zoals hieronder te zien is:

 ratingHugoFlorisXanderLarsNielsDemreGerbenJJJohnBastotaal
Hugo2456x1101111118
Floris23600x01110,51116,5
Xander244601x11001116
Lars2378100x0111116
Niels23130001x0,511115,5
Demre234800100,5x0,50,5114,5
Gerben216700,51000,5x0114
JanJaap2208000000,51x113,5
John211000000000x11
Bas2027000000000x0

In groep 2 vinden we een heleboel oud-winnaars van Hot Spirit. Ze maakten er een spannende boel van, met Elmer als uiteindelijke winnaar.

 ratingElmerEvertLeoJan Tom YouriAntonRolfArjonKevintotaal
Elmer2087x0,5111111017,5
Evert22400,5x111011117,5
Leo203400x10,510,51116
JanPop1862000x1111116
TomdJ2125000,51x110115,5
Youri188601000x01114
Anton2065000,5001x10,503
Rolf18950000100x113
Arjon20501000000,50x12,5
Kevin1900000000100x1

Zelfs in de staartpoule vinden we een aantal gevaarlijke snelschakers, zoals barman Mitchel (die zijn partijen aldaar afwerkte) en penningmeester Simon. Het was echter specialist Michel die beheerst won. Frank steeg boven zichzelf uit:

 ratingMichelJanMitchelSimonTom FrankJasperGuusPascalRitsaerttotaal
Michel1951x10,510,5111118
Jan Pr19680x011111117
Mitchel18000,51x00111116,5
Simon1987001x1110116
Tom R19480,5010x011115,5
Frank137000001x10114
Jasper1865000000x1113
Guus18020001010x103
Pascal168800000000x11
Ritsaert1663000000010x1

Het is al duidelijk dat de gemiddelde bezetting erg sterk was. Zie onder voor de voorronde, met 3 leden van USSC Lasker (welkom!) en diverse ander kanonnen.

No.Name ScoreWPPSSBrat.TPRW-We
1.Van Assendelft,Floris6.031.523.026.5023602461+0.92
Ten Hertog,Hugo6.029.027.023.0024562506+0.49
3.Veltkamp,Gerben5.032.022.521.2521672332+1.60
Wemmers,Xander5.029.523.017.5024462353-0.46
Kerigan,Demre5.029.022.019.2523482348+0.20
Cornelisse,John5.028.519.019.0021102263+1.48
Janse,Jan Jaap5.028.020.519.2522082223+0.32
8.Peeters,Bas4.530.018.515.7520272301+2.35
Ootes,Lars4.528.519.016.7523782221-0.99
Ondersteijn,Niels4.527.019.513.7523132238-0.39
Boutens,Lukas4.527.019.016.0021242169+0.44
Rosmuller,Anton4.524.017.013.5020652176+0.88
13.Buikstra,Arjon4.027.016.011.5020502061+0.19
Poppelaars,Jan4.026.516.011.5018622076+1.83
De Rooij,Raymond4.025.515.512.2521372128+0.09
Van Veenendaal,Elmer4.025.017.011.0020872063-0.17
Rademakers,Evert4.025.016.512.7522402137-0.78
De Jong,Tom4.024.516.013.0021252087-0.29
19.Smit,Kevin3.525.514.59.0019002029+1.02
Van den Belt,Peter3.523.512.09.7517241948+1.82
Gerritse,Youri3.523.011.07.7518861983+0.75
Dijksterhuis,Rolf3.520.512.56.7518951886-0.18
23.Kronemeijer,Simon3.028.016.010.0019872055+0.48
Kerkhof,Michel3.027.013.09.0019511991+0.24
Van de Fliert,Willem3.026.514.59.2521711979-1.66
Wallace,Mitchel3.022.511.06.0018001894+0.69
Van de Pieterman,Frank3.019.08.04.0013701509+0.53
28.Prins,Jan2.524.011.56.5019681914-0.62
Rose,Tom2.522.010.05.2519481693-1.85
De Groot,Pieter2.521.010.06.2520341856-1.61
Van Houwelingen,Leo2.519.08.53.7520341706-2.46
32.Pel,Ritsaert2.021.58.04.0016631672-0.22
Boittin,Pascal2.018.07.02.0016881069-1.45
Alberts,Guus2.016.53.02.5018021655-1.09
35.Reichardt,Jasper1.520.05.52.2518651519-2.10
36.Wevers,Pim1.019.51.01.00010881088
Klein Geltink,Tijmen1.018.53.01.00012471247
Van Schaik,Rudolf1.018.05.01.00010691069

De foto’s zijn nog onderweg.