Stand ronde 14

Een spannende ronde waarbij enkele verrassingen waren te noteren. Niels is winterkampioen, met in de achtervolging Peter & Lukas.

NrNaamPntPrtSalKswrvRatExtTPR
1Niels Ondersteijn6471270912234902366
2Peter Lombaers6381462842230202280
3Lukas Boutens6231351742217302246
4Wim van de Fliert6051430734216502201
5Raymond de Rooij5981232633219802174
6Anton Rosmuller572131-1544212902084
7Lars Ootes571440400241402546
8Eric de Haan569630411230102303
9Jan Jaap Janse568921513220502163
10Simon Kronemeijer5651020523209102133
11Erik Oosterom548721331206102077
12Laurens Snuverink544521311210102220
13Wouter Langerak544521311202622097
14David van Kerkhof540420301232202219
15Ma. Jessica Espiritu539911423186202008
16Kees Vreeken53711-1-1506185821870
17Rijk Schipper53751-1302197121939
18Jarich Haitjema53532-1210198602284
19Mark Uildriks532701313198521969
20Dies de Dreu53090-1414190811971
21Arjon Buikstra529800404192501993
22Demre Kerigan529410211229602133
23Bert Both528501212214402082
24Jaap van der Tuuk527410211219502118
25Jan Prins52712-10516193101928
26Stefan Blom52751-1302188302132
27Hein Piet van der Spek526511302205402025
28Olger van Dijk526511302200302082
29Gerben Veltkamp525701313212402073
30Klaas Veldhuijsen52310-10334184431917
31Marieke Dirksen522410211202502105
32Colijn Wakkee520400202199921815
33Evert van Heel5199-1-1405198321869
34Leo van Houwelingen518410211205102027
35Gilbert Vrancken517111100224002456
36Jelmer Sminia51611-1100219502386
37Erik Corneth514600303188301863
38Jan Teuben51430-1111185911930
39Michel Kerkhof51411-1100193102524
40Dimitri Hendriks51211-11425181401841
41Frank Heinen512200101182111904
42Paul van der Kooij5109-1-1324191721769
43David van Eekhout509200101214602113
44Etienne Goudriaan507200101232401870
45Conrad Kiers5064-10112186821832
46Jeroen Bakker5046-10132193301806
47Niels Hendrikx50410-1010220002201
48Ernst van der Vecht5018-20305187921779
49Oscar Groenhof5019-21315165601863
50Ronald Gouma50112-10435182901790
51Elmer van Veenendaal4972-10011208301748
52Jeroen Bollaart4979-2-1315182901880
53Judith van Amerongen4975-1-1203166901782
54Jeroen van Meerwijk4941-1-1001153911451
55John Cornelisse4921-11001210101508
56Willem van Dam4926-20204174601837
57Jelle Vellema4911-1-1001159301417
58Jaap van Oosten48711-3-1407180321747
59Mick Bootsman4851-1-1001148601155
60Jan van Eck4822-20002162511594
61Ger Hageman4775-3-1104189111559
62Gerard Halve4763-31003174611550
63Peter van de Belt4738-40206166911631
64Wim Kool46811-4-1236154011672
65Michiel van Hasselt4667-4-1115167711580
66Ewoud Loots4437-51106156801497
67Chris van Meer42810-70118151511456