Donderdag: 2e ronde Open Kampioenschap Rapid

Aanstaande donderdag, 14 december, is de tweede avond van het Open PK rapidkampioenschap 2017-2018.
Er worden 4 partijen gespeeld met het speeltempo van 20 minuten per persoon per partij, zonder increment. Leden van andere clubs zijn van harte welkom!

Je kunt je aanmelden op 14 december tot tien voor acht (19:50 uur), bij voorkeur per e-mail, naar intern_wedstrijdleider[at]paulkeres.nl.

Na de eerste avond gaan Xander Wemmers en Tim Lammens met 4 uit 4 op kop.
Heb je de 1e ronde gemist? Geen probleem, je stroomt donderdag het toernooi in met 2 uit 4.

In totaal gaat het rapidkampioenschap over vijf avonden, steeds vier partijen per avond. Van de eerste vier avonden mag je twee keer ‘een bye nemen’. Hiervoor krijg je twee punten voor vier gemiste ronden. Op de slotavond kan dat niet meer: dan worden de prijzen verdeeld.

De data van de volgende rapid-avonden zijn: 14 december, 15 februari, 19 april & 14 juni.
Iedereen is welkom, alleen leden van PK dingen mee om de titel.

Komt allen!

Tussenstand na de 1e avond:

No.Name ScoreWPrat.TPRW-We
1.Wemmers,Xander4.09.024462954+0.68
Lammens,Tim4.08.023042867+0.87
3.De Rooij,Raymond3.57.521522361+1.02
4.De Haan,Eric3.09.022942341+0.35
Vermeulen,Wesley3.07.022552218-0.10
Cornelisse,John3.07.021462108-0.01
Kerkhof,Michel3.05.519422289+1.23
8.Kerigan,Demre2.510.523482177-0.75
Veltkamp,Gerben2.511.021672254+0.53
Floor,Dirk2.58.021602059-0.35
Kokje,Joris2.510.521292213+0.53
Van Heel,Evert2.57.520102168+0.51
13.Rademakers,Evert2.012.022302092-0.60
Leertouwer,Joris2.010.520502002-0.17
Kiers,Conrad2.08.518781953+0.28
Wagenaar,Harm Theo2.07.518322052+0.99
Alberts,Guus2.08.018242001+0.81
Jongen,Sebastiaan2.07.017481904+0.46
Van Hasselt,Michiel2.07.016661965+1.34
20.Janse,Jan Jaap1.510.522171985-1.16
Rosmuller,Anton1.58.520611981-0.46
Van Houwelingen,Leo1.56.520341759-1.03
Uildriks,Mark1.57.519711751-0.85
Vreeken,Kees1.56.018301818-0.21
Lucas,Fred1.58.017811886+0.41
26.Te Lintelo,Pim1.09.519201822-0.59
Veldhuijsen,Klaas1.06.518601153-1.24
Gouma,Ronald1.06.017991141-1.01
Wiggerman,Jan1.08.017741667-0.64
De Dreu,Dies1.04.517511141-0.84
31.Nakisa,Reza0.07.0011251125
Vermeulen,Jordy0.06.5010541054